PIĘĆ SPOSOBÓW NA IDEALNY POCZĄTEK DNIA ŚLUBU

Pobudka w dniu ślubu to wielkie wydarzenie. Budzisz się podekscytowana i ciekawa, ale bywa, że również też nerwowa i zestresowana. Często Pary Młode budzą się razem, szczególnie gdy mieszkają ze sobą przed ślubem, ale samotne pobudki też nie należą do wyjątków. Bez względu na to czy śpisz samotnie przed ślubem, czy nie, pobudka powinna być wyjątkowa!

1.Śniadanie w łóżku. Jeśli nadal mieszkasz z rodzicami, poproś jednego z członków rodziny, żeby przygotował Ci pyszne śniadanie do łóżka. W tym dniu zasługujesz na luksusowe przebudzenie z doskonałym śniadaniem – to przecież będzie dla Ciebie długi dzień i musisz mieć dużo energii aż do wieczora. Dobre śniadanie to takie z zieloną herbatą, zbożami i owocami, czyli bogate w witaminy i białko. Doda Ci sił na cały dzień.

2. Wykonaj romantyczny telefon Cudownym sposobem na uczynienie pobudki jeszcze bardziej romantycznej, jest rozmowa telefoniczna z ukochaną osobą. Kilka miłych słów to najlepszy początek dnia. Zapewni to Wam obojgu doskonały humor w tym wyjątkowym dniu.

3. Uwiecznij ten moment Taka urocza pobudka i przygotowanie śniadania koniecznie muszą być uwiecznione. Dobre zdjęcia od profesjonalnego fotografa ślubnego byłyby najlepszym rozwiązaniem. Ale jeśli fotografa zamawiasz dopiero na przygotowania, fryzurę i make-up, to tymczasem zdjęcia może zrobić jeden z członków rodziny.

4. Obudźcie się nawzajem Jeśli mieszkacie razem i budzicie się wspólnie, to najlepszą pobudką w tym dniu jest bukiet kwiatów lub miły drobny prezent. Wspólne śniadanie w łóżku i romantyczny liścik w kwiatach, na pewno dodałyby uroku takiej pobudce.

5. Słuchaj muzyki Miło jest obudzić się z muzyką w tle, najlepiej tą którą wybraliście na pierwszy taniec, lub taką którą wspólnie najbardziej lubicie, tzw. „wasza piosenka”. Po co irytować się dźwiękiem budzika skoro można obudzić się znacznie przyjemniej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *