JAK ZNALEŹĆ DOBREGO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Gdzie szukać dobrych fotografów ślubnych? Oto kilka podpowiedzi.
Fotograf z polecenia
Rodzina i znajomi to nieocenione źródło informacji. Z całą pewnością poczta pantoflowa sprawdza się, z pierwszej ręki dowiecie się jak przebiega współpraca z konkretnym fotografem i jak wygląda cały materiał z uroczystości. Obejrzycie dokładnie zdjęcia z całego ślubu i wesela, będziecie mieć wgląd w jedno zlecenie danego fotografa – od A do Z, a nie tylko wybrane zdjęcia do portfolio.
Spis fotografów ślubnych
Takich list jest wiele, niestety większość zawiera oferty z najniższej półki, dlatego warto przeglądać tylko wybrane spisy i rankingi, np. welonik.pl , gdzie o miejscu na liście decydują internauci i klienci „lubiący” welonikową stronę fotografa na facebooku albo bridelle.pl – redakcja decyduje kto znajdzie się w spisie, są tam tylko wybrani fotograficy. Szukajcie listy dobrych i nieprzypadkowych fotografów. Darmowe listy, lub listy alfabetyczne nie są skuteczne i tylko utrudniają wyłowienie dobrych fotografów.
„Szukam fotografa”
Szukajcie w internecie, w wyszukiwarce. Bądźcie cierpliwi, obejrzyjcie kilkadziesiąt lub kilkaset stron i blogów fotograficznych o tematyce ślubnej oraz weselnej. To pozwoli Wam zorientować się w rynku fotograficznym. Znajdziecie oferty wielu fotografów, bardzo róźnych, często tych najpopularniejszych. Pamiętajcie, że lokalizacja w tym przypadku nie jest najważniejsza, większość fotografów dojeżdża na zlecenia nawet do odległych miejscowości. Szukając dobrego fotografa, nie zawężajcie wyników do swojego miasta, ale szukajcie wszystkich, w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *