JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA ŚLUB

Przede wszystkim kierujcie się własnym gustem i upodobaniami. Szukajcie na zdjęciach emocji, historii, zwróćcie uwagę na obróbkę zdjęć, na ich jakość i styl.  Zapoznajcie się ze zdjęciami najlepszych fotografów na świecie należących do WPJA, będziecie wiedzieć jakich zdjęć należy oczekiwać od profesjonalistów.
Zdjęcia ślubne danego fotografa powinny się spodobać już na samym początku, powinny Was zauroczyć od pierwszego wejrzenia. Dobry fotograf to nie zawsze oznacza „najbardziej popularny”, „z dużą ilością tytułów”, „najdroższy” ani „najbardziej wykształcony fotograficznie”. Dobry fotograf, to często talent, dar, który zauważycie na zdjęciach od razu. Takiego fotografa szukajcie, a Wasze wspomnienia ze ślubu i wesela, będą uwiecznione najpiękniej.
Zwróćcie uwagę na obróbkę zdjęć – czy jest duża ingerencja Photoshopa. Zdjęcia bardzo nienaturalne nie będą Wam się podobały za kilka lat… Istotny jest styl zdjęć, ze ślubu, wesela i pleneru – zdjęcia tandetne i kiczowate niestety przeważają w pracach większości fotografów. Szukajcie wyjątkowych zdjęć ślubnych, glamour, stylowych i ponadczasowych.
Ważne jest aby fotograf pokazał Pannę Młodą i jej wybranka jak najbardziej korzystnie, w pięknym świetle i oszałamiającym otoczeniu. Zdjęcia Pana Młodego w slipkach i skarpetach na przygotowaniach, przestały być już śmieszne, odstraszają i oszpecają cały reportaż ślubny. Nie dajcie się uwieść zbyt szerokim obiektywom, które przede wszystkim potrafią oszpecić ludzi, a efekt jest niezwykle kiczowaty.  Szukajcie zdjęć ślubnych pięknych i ponadczasowych, urzekających i uroczych – choć z pewnością, każdy będzie miał nieco inną definicję tych słów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *